Naudoti automobiliai išsimokėtinai

Kaip gauti paskolą automobiliui?

Naudoti automobiliai išsimokėtinai – gauti paskolą automobiliui dar niekada nebuvo taip paprasta! Norėdami gauti individualų lizingo pasiūlymą, užpildykite paraiškos formą – nurodykite savo kontaktinius duomenis, pageidaujamo automobilio vertę, planuojamą pradinį įnašą (įnašas nėra būtinas) ir pageidaujamą lizingo laikotarpį. Netrukus su Jumis susisieksime!

Skaičiuoklė

Preliminari mėnesinė įmoka:
Loading

Pildyti paraišką

Privalumai

Automobilių lizingas yra paprastas ir greitas būdas įsigyti patikimą automobilį. Ilgalaikis bendradarbiavimas su lizingo bendrovėmis leidžia mums pasiūlyti savo klientams palankiausias sąlygas perkant automobilį išsimokėtinai. Kiekvienam klientui galime pasiūlyti išskirtines sąlygas pagal jo galimybes ir pageidavimus. Auto-lizingu.lt – patikimi naudoti automobiliai išsimokėtinai.

auto-lizingu.lt

Skolinkitės atsakingai!

Skolinkitės atsakingai ir prieš imdami kreditą įsitikinkite, kad galėsite vykdyti papildomus finansinius įsipareigojimus. Standartinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos (BVKKMN) apskaičiavimo pavyzdys: skolinantis 3000 Eur ir sutartį sudarant 84 mėnesiams, kas mėnesį mokama 70,54 Eur, sutarties mokestis – 450 Eur, metinė palūkanų norma – 19,20 %, BVKKMN – 24,53 %, bendra sumokama suma – 5925,12 Eur.

auto-lizingu.lt